Сертифікати СЕС України

Пінополіуретан

В даний час все частіше і частіше можна почути, що ліпнина з пінополіуретану – краща альтернатива гіпсу. Виникає питання: «Що ж це за матеріал такий?»
Поліуретан був винайдений в 30-ті роки в CCCР. Твердий, міцний, екологічно безпечний – цей пластик широко застосовується в приладобудуванні, з нього виготовляються імплантати людських органів, а одна з останніх розробок – це медичні бинти з поліуретану. Дві бельгійські компанії ORAC і NMC в кінці 60-х вперше застосували пінополіуретану для виготовлення ліпного декору. Він значно легше гіпсу, не жовтіє з часом, не обсипається і практично не деформується. І лише на початку 90-х Росії дізналися про цю альтернативу  ліпнині. Сьогодні на будівельному ринку представлені колекції вже добре відомих фірм: GAUDI DECOR (Малайзія), NMC (Бельгія), ORAC DECOR (Бельгія), “Європласт” (Росія).
Для виготовлення деталей використовуються спеціальні форми з легованої сталі з полімерним покриттям, високотехнологічне виробництво дозволяє домогтися чіткого рельєфу і точних розмірів вироблених виробів.
Установка поліуретанової ліпнини дуже проста на відміну від складної технології монтажу гіпсового і дерев’яного декору, її просто приклеюють. Деякі фірми-виробники випускають власні клеї: одні – для з’єднання карнизів, молдингів (багетів) і плінтусів між собою, а інші – для їх зміцнення до стін і стелі. Цей же клей одночасно служить і затіркою.
Вся ліпнина поставляється традиційно білого кольору, проте їх можна пофарбувати в будь-який колір але не раніше, ніж через добу – після повного висихання клею.
Поліуретанова ліпнина компанії має такі характеристики:
Ліпнина не втрачає своїх якісних характеристик з часом, стійко переносить умови підвищеної вологості і постійних температур, тому ліпнину дуже часто використовують для декорування фасадів будинків.
Продукція компанії надзвичайно проста в транспортуванні і зберіганні, тому її можна купити загодя, і використовувати тільки на фініші оздоблювальних робіт.
Ліпнина представлена в безлічі колекцій, їй можна надати будь-яку форму, щоб використовувати в інтер’єрі.
Ліпнина може піддаватися будь-якій обробці після монтажу, для її фарбування можна використовувати будь-яку фарбу.
Продукція компанії оцінена гідно безліччю покупців, адже це доступний і простий спосіб змінити простір приміщення, зробити його асиметричним, або розбити на функціональні зони.
Вироби з поліуретану:

Карнизи з поліуретану
Молдинги з поліуретану
Колони поліуретанові
Карнизи для прихованого освітлення
Пілястри з поліуретану
Напівколони поліуретанові
Куполи з поліуретану
Кесони поліуретанові
Кронштейни поліуретанові
Орнаменти з поліуретану
Розетки з поліуретану
Кутові елементи з поліуретану
Ніші з поліуретану
Обрамлення арочного прорізу

“Майстерня Декору” пропонує ознайомитися з наступними каталогами: