Сертифікати СЕС України

Фактурні штукатурки

Фактурна штукатурка – ідеальне рішення питання для неповторного підкреслення дизайну вашої оселі. Це матеріал для декоративного оздоблення стін шляхом візуалізації та підкреслення елементів стилю. Як правило фактурна штукатурка складається з маси неоднорідних елементів які дозволяють створити неповторну гамму в кольорі та стилю. Фактурна штукатурка дозволяє створювати різні рельєфи та імітувати ефект об”ємності. Це покриття довговічне та має ряд особливостей які дозволяють тримати естетичний стиль довгі роки.

У застосуванні не виникає ніяких проблем якщо, звичайно Ви володієте цим художнім ремеслом. Слід зазначити що цей матеріал може наноситися практично на різні поверхні.

Повну інформацію по придбанню або замовленню послуг дизайнера-майстра Ви можете отримати за телефонами: +38 (097) 076-45-45, +38 (066) 784-13-20 або звернувшись за адресою м. Тернопіль, ринок “Західний” (2-й ряд, 2-й поверх), “Майстерня Декору”. Також у нас Ви можете переглянути та ознайомитися з різними зразками оздоблень за допомогою фактурної штукатурки.